Trasa autobusu 45 - 45: Wiaderno Szkoła => pl. Kościuszki - Centrum - Tomaszów Mazowiecki
Przystanki autobusowe
- 1 - Wiaderno Szkoła
- 2 - Wiaderno I
- 3 - Parcela Wiaderno
- 4 - Wola Wiaderna
- 5 - Dąbrowa
- 6 - Dąbrowska 93
- 7 - Dąbrowska - Cmentarz Miejski
- 8 - Dąbrowska - Zielona
- 9 - Dąbrowska - Legionów
- 10 - Legionów - J. Słowackiego 03
- 11 - marsz. Piłsudskiego - Legionów
- 12 - Plac Kościuszki - Centrum